חדר טיפולים

להשלמת חווית החופשה שלכם בעכותיקה פתחנו לאחרונה חדר טיפולים מפנק המציע מגוון עיסויים לגוף ולנפש.


תפריט הטיפולים:
 

עיסוי שוודי  

עיסוי נמרץ ומפנק, שנועד להרגעה ולחידוש האנרגיות. בעיסוי זה משתמש המעסה עם הידיים, המרפקים והאמות, תוך שימוש בשמן שקדים שנועד להרפיית השרירים, הפגת מתחים והמרצת מחזור הדם. עוצמת העיסוי מותאמת להעדפותיו של המטופל.

45  דקות – 280 ₪

 

עיסוי עם אבנים חמות 

טיפול שמקורו בשבטים האינדיאנים שביבשת אמריקה הצפונית, שנהגו להשתמש באבני בזלת חמות הידועות בסגולותיהן המרפאות וביכולתן לאגור חום לאורך זמן ממושך בכדי לטפל בכאבים, חבלות וטראומות פיזיולוגיות. שימוש בטכניקה זו ושינוי הטמפרטורה בגוף מעודדים תגובה של שחרור שרירים, הפגת מתחים, ניקוז רעלים מהגוף ואיזון הגוף.

45 דקות- 280 ₪

60 דקות – 360 ₪

 

עיסוי רקמות עמוק

עיסוי שנועד להביא להרפיית שרירים ולשחרור מתחים פיזיים ורגשיים. העיסוי מתמקד ברקמות החיבור העמוקות שעוטפות את השירים המכווצים ומשולב בנשימות עמוקות שמכוונות לאזורים אלה, על פי הנחיית המטפל (טיפול עוצמתי וחזק).

45  דקות – 280 ₪

 

עיסוי ארומתרפי

עיסוי עדין ומפנק, בדגש על השפעתם המרגיעה של שמנים ריחניים. בעיסוי נעשה שימוש בשמן שקדים ותרכובת של שמנים אתריים טהורים וריחניים המופקים מצמחי מרפא שונים. מומלץ למעוניינים בהפגת מתחים ובהתרגעות.

45  דקות – 280 ₪

 

רפלקסולוגיה

שיטת טיפול שמקורה בדרום מזרח אסיה. על פי השיטה ניתן לאבחן באמצעות כף הרגל בעיות בתפקוד מערכות הגוף השונות ולהתאים להם טיפול הולם. הטיפול משלב לחיצות ועיסוי בכפות הרגליים.

45  דקות – 280 ₪

 

עיסוי קצוות

עיסוי המתמקד בקצוות הגוף: כפות הרגליים, כפות הידיים, פנים וקרקפת. העיסוי נועד להרגעה ולסיוע לסובלים מבעיות בגפיים או מכאבי ראש ומיגרנה. העיסוי ידוע כמסייע גם בבעיות שינה וצבירת מתחים.

45  דקות – 280 ₪


שירותי החדר:
חדר טיפולים