אטרקציות בעכו

אטרקציות בעכו

בואו להכיר ולהתאהב בקסם של אחת מערי הנמל העתיקות בעולם- היסטוריה, קולינריה, חמאם או תרבות- נשמח לתכנן אתכם את המסע שלכם בעכו על פי מה שמעניין אתכם.

החמאם הטורקי - שפע של אטרקציות בעכו

חמאם אל באשה, הוא חמאם הפאשה העות'מאני

אולמות האבירים

אולמות שנחשפו מתחת לפני האדמה נקראים גם אולמות האבירים וביקור בהם מבטיח הצצה אל חייהם של האבירים הצלבנים שחיו כאן לפני מאות שנים. אחד האולמות הוא אולם האסירים, בו חורים עמוקים שעליהם נשזרו שלשלאות כבדות בהן נקשרו האסירים במקום

חופשה בעכו - מנהרת הטמפלרים

מנהרה עתיקה ומתוחזקת המובילה מאזור המגדלור שעל חוף הים בעכו ועד ללב העיר העתיקה. המנהרה שנחשפה בשנות התשעים של המאה הקודמת, היא שריד לתקופת הטמפלרים בעכו ושימשה כמעבר תת קרקעי מהנמל ועד לרובע הטמפלרי. הליכה לאורך המנהרה מספרת את סיפורה של העיר בתקופה זו. המסלול יפה ונגיש ונע על גשר עץ בין נביעת מים, פריטים ארכיאולוגים וסרטים המספרים את סיפור העיר עכו המוקרנים על הקירות.

אטרקציות בעכו - הגנים הבהאיים

מקום נפלא להרגעות, חוויה של יופי מעשה ידי אדם. אתם בוודאי מכירים את הגנים הבהאים בחיפה הבנויים על צלע הר הכרמל שהם יצירת אומנות מרהיבה, כאן מדובר באותו דבר, אך יותר בקטן ויותר אינטימי. בגן בעכו תראו שימוש במים זורמים, עיצוב הגן בצורות גיאומטריות מקסימות בהשראת אומנות הגנים הפרסיים ומשחקי אור וצל להשלמת היצירה.

פסטיבלים בעכו

בחודשי הקיץ עכו מתעוררת ואיתה מתעוררים הפסטיבלים הידועים של עכו. מוזמנים ללון אצלנו בזמן הפסטיבלים השונים.