אטרקציות בעכו

אטרקציות בעכו

בואו להכיר ולהתאהב בקסם של אחת מערי הנמל העתיקות בעולם- היסטוריה, קולינריה, חמאם או תרבות- נשמח לתכנן אתכם את המסע שלכם בעכו על פי מה שמעניין אתכם.


 הזמן חופשה >>

מלונות בעכו

עכו היא עיר נמל המתאפיינת בחוף יפהפה ועוצר נשימה. בעיר קיימים מגוון אתרים יפהפיים אשר הופכים אותה למוקד נפלא לתיירות. מעוניינים לבקר או לנפוש בעיר? לפניכם כל מה שצריך לדעת על בחירת מלונות בעכו.

פסטיבלים קרובים

בחודשי הקיץ עכו מתעוררת ואיתה מתעוררים הפסטיבלים הידועים של עכו. מוזמנים ללון אצלנו בזמן הפסטיבלים השונים.

הגנים הבאהיים

מקום נפלא להרגעות, חוויה של יופי מעשה ידי אדם. אתם בוודאי מכירים את הגנים הבהאים בחיפה הבנויים על צלע הר הכרמל שהם יצירת אומנות מרהיבה, כאן מדובר באותו דבר, אך יותר בקטן ויותר אינטימי. בגן בעכו תראו שימוש במים זורמים, עיצוב הגן בצורות גיאומטריות מקסימות בהשראת אומנות הגנים הפרסיים ומשחקי אור וצל להשלמת היצירה.

מנהרת הטמפלרים

מנהרה עתיקה ומתוחזקת המובילה מאזור המגדלור שעל חוף הים בעכו ועד ללב העיר העתיקה. המנהרה שנחשפה בשנות התשעים של המאה הקודמת, היא שריד לתקופת הטמפלרים בעכו ושימשה כמעבר תת קרקעי מהנמל ועד לרובע הטמפלרי. הליכה לאורך המנהרה מספרת את סיפורה של העיר בתקופה זו. המסלול יפה ונגיש ונע על גשר עץ בין נביעת מים, פריטים ארכיאולוגים וסרטים המספרים את סיפור העיר עכו המוקרנים על הקירות.

אולמות האבירים

אולמות שנחשפו מתחת לפני האדמה נקראים גם אולמות האבירים וביקור בהם מבטיח הצצה אל חייהם של האבירים הצלבנים שחיו כאן לפני מאות שנים. אחד האולמות הוא אולם האסירים, בו חורים עמוקים שעליהם נשזרו שלשלאות כבדות בהן נקשרו האסירים במקום

החמאם התורכי

חמאם אל באשה, הוא חמאם הפאשה העות'מאני